Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 2017 Yılı Birim Fiyat, Analiz ve Tarifleri’nin orijinalleri 27/02/2017 tarihinde  saat 11:30 da AMP Yazılım’a verildi.

Türkiye’deki tüm AMP kullanıcıları birim fiyatların yayınlandığı gün programlarında kullanmaya başladılar.

2017 Birim Fiyatları

Türkiye’nin 81 ilinde AMP Yazılımı tercih eden tüm kullanıcılarımıza gönülden teşekkür ediyoruz.

Kullanıcılarımız bu kalite hız ve konforu fazlasıyla hak ediyorlar.

Yüksek Fen Kurulu tarafından 2017 Yılında Yeni Eklenen, Çıkarılan  ve Tanımı Değiştirilen Pozlar Listesini bu bağlantıdan inceleyebilirsiniz

Güncelleme ile İlgili Bilgiler

Hakediş programlarının 2017 yılı güncel sürüm (11 idareye ait tüm birim fiyatlar dahil) ücreti

1 Kullanıcı için 1050 TL + KDV’dir.

Programınızı nasıl güncelleyeceksiniz?

Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programlarına ait 2017 yılı güncellemeleri internet üzerinden otomatik yüklenmektedir. İnternet bağlantınız açık ve otomatik güncelleme ayarlarınız aktif ise program ilgili güncellemeleri bulup, dosyaları otomatik olarak yükleyecektir.

Güncelleme işlemi otomatik başlamadı. Ne yapmam gerekiyor?

  1. Otomatik güncelleme ayarlarınız pasif durumdadır. Yardım>İnternetten Güncelle>Güncelleme Ayarları penceresinden aktif hale getiriniz.
  2. Güncellemeyi elle başlatmak için Yardım>İnternetten Güncelle>Birim Fiyatları İnternetten Güncelle seçeneğine tıklayınız.
  3. Antivirüs veya firewall yazılımınız bağlantınızı engelliyor olabilir. Güncellemeleri elle (manuel olarak) yüklemek için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2017 Yılı Güncelleme Dosyası linkinden bilgisayarınıza yükleme dosyasını indirin ve çalıştırın. Sonrasında otomatik çalışacak yükleme programındaki adımları (4 Adım) takip edin.
  4. Güncellemeleri yükleyebilmek için kilidinizde 2017 yılı güncelleme hakkının açık olması gerekmektedir. Eğer yoksa 2017 yılı güncellemelerini sipariş etmek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin.

2017 yılı güncelleme hakkını henüz almadıysanız;

2017 yılı güncelleme ücretini aşağıdaki banka hesap numaralarımızdan birine havale edin. Dekontu (0216) 346 87 93 ‘e faksla ya da satis@ampyazilim.com.tr adresine e-mail ile ulaştırın.

DİKKAT! Güncelleme alacağınız kilit referans numarasını muhakkak bize iletiniz. Kilit referans numaranızı bilmiyorsanız. AMP Kilit Bilgi programını şu adresten indirin https://www.ampyazilim.com.tr/kur/diger/AMPKilitBilgi.exe ve kilidin takılı olduğu bilgisayarda programı çalıştırıp, kilit referans numaranızı öğrenebilirsiniz.

Ödemenizi ve kilit numaranızı bize iletmenizden sonra, 2017 yılı güncelleme hakkınız hemen açılacaktır. Artık yukarıdaki adımları uygulayarak programınızı güncelleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için İstanbul 0(216) 346 87 99, Ankara 0(312) 473 06 00 numaralı telefonlardan veya

satis@ampyazilim.com.tr

adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Kaydet

Kaydet