Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 2018 Birim Fiyatları, Analiz ve Tarifleri’nin orijinalleri 21/02/2018 tarihinde  saat 10:50 de AMP Yazılım’a verildi.

Türkiye’deki tüm AMP kullanıcıları birim fiyatların yayınlandığı gün programlarında kullanmaya başladılar.

2018 Birim Fiyatları Yayınlandı

Türkiye’nin 81 ilinde AMP Yazılımı tercih eden tüm kullanıcılarımıza gönülden teşekkür ediyoruz.

Kullanıcılarımız bu kalite hız ve konforu fazlasıyla hak ediyorlar. Bir AMP Yazılım ürünü olan Yapimaliyet.com kullanıcıları da 2018 birim fiyatlarını hemen kullanmaya başlayabilirler.

Yüksek Fen Kurulu  tarafından yayınlanan 2018 Yılında Yeni Eklenen, Çıkarılan  ve Tanımı Değiştirilen Pozlar Listesine buradan ulaşabilirsiniz

Diğer İdarelerin 2018 Birim Fiyatları Ne zaman yayınlanacak?

Diğer idarelerin birim fiyat ve analizleri genellikle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı rayiç birim fiyatları baz alınarak hesaplandığı için bu günden sonra ilgili idareler tarafından hazırlanarak yayınlanacaktır. AMP Yazılım olarak tüm idarelerin birim fiyatlarını takip ediyor yayınlıyor ve sizi haberdar ediyoruz.

Güncelleme ile İlgili Bilgiler

Hakediş programlarının 2018 yılı güncel sürüm (11 idareye ait tüm birim fiyatlar dahil) ücreti

1 Kullanıcı için 1130 TL + KDV’dir.

Programınızı nasıl güncelleyeceksiniz?

Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programlarına ait 2018 yılı güncellemeleri internet üzerinden otomatik yüklenmektedir. İnternet bağlantınız açık ve otomatik güncelleme ayarlarınız aktif ise program ilgili güncellemeleri bulup, dosyaları otomatik olarak yükleyecektir.

Güncelleme işlemi otomatik başlamadı. Ne yapmam gerekiyor?

  1. Otomatik güncelleme ayarlarınız pasif durumdadır. Yardım>İnternetten Güncelle>Güncelleme Ayarları penceresinden aktif hale getiriniz.
  2. Güncellemeyi elle başlatmak için Yardım>İnternetten Güncelle>Birim Fiyatları İnternetten Güncelle seçeneğine tıklayınız.
  3. Antivirüs veya firewall yazılımınız bağlantınızı engelliyor olabilir. Güncellemeleri elle (manuel olarak) yüklemek için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2018 Yılı Güncelleme Dosyası  linkinden bilgisayarınıza yükleme dosyasını indirin ve çalıştırın. Sonrasında otomatik çalışacak yükleme programındaki adımları (4 Adım) takip edin.
  4. Güncellemeleri yükleyebilmek için kilidinizde 2018 yılı güncelleme hakkının açık olması gerekmektedir. Eğer yoksa 2018 yılı güncellemelerini sipariş etmek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin.

2018 yılı güncelleme hakkını henüz almadıysanız;

2018 yılı güncelleme ücretini aşağıdaki banka hesap numaralarımızdan birine havale edin. Dekontu (0216) 346 87 93 ‘e faksla ya da satis@ampyazilim.com.tr adresine e-mail ile ulaştırın.

DİKKAT! Güncelleme alacağınız kilit referans numarasını muhakkak bize iletiniz. Kilit referans numaranızı bilmiyorsanız. AMP Kilit Bilgi programını şu adresten indirip kilidin takılı olduğu bilgisayarda programı çalıştırarak, kilit referans numaranızı öğrenebilirsiniz.

Ödemenizi ve kilit numaranızı bize iletmenizden sonra, 2018 yılı güncelleme hakkınız hemen açılacaktır. Artık yukarıdaki adımları uygulayarak programınızı güncelleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için

İstanbul 0(216) 346 87 99, Ankara 0(312) 473 06 00 numaralı telefonlar

0532 571 60 18 Whatsapp hattı

satis@ampyazilim.com.tr mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kaydet

Kaydet