Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 2019 Birim Fiyatları, Analiz ve Tarifleri’nin orijinalleri  25/02/2019 tarihinde  saat 11:30 de AMP Yazılım’a verildi.

Türkiye’deki tüm AMP kullanıcıları birim fiyatların yayınlandığı gün programlarında kullanmaya başladılar.

2019 birim fiyatlari yayınlandı ve AMP de kullanıma hazır

Türkiye’nin 81 ilinde AMP Yazılımı tercih eden tüm kullanıcılarımıza gönülden teşekkür ediyoruz.

Kullanıcılarımız bu kalite hız ve konforu fazlasıyla hak ediyorlar. Bir AMP Yazılım ürünü olan Yapimaliyet.com kullanıcıları da 2019 birim fiyatlarını hemen kullanmaya başlayabilirler.

Yüksek Fen Kurulu tarafından yayınlanan 2019 Yılında Yeni Eklenen, Çıkarılan  ve Tanımı Değiştirilen Pozlar Listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Yüksek Fen Kurulu tarafından yayınlanan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2019 Yılı İnşaat ve Tesisat Birim Fiyatları Düzeltme Listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer İdarelerin 2019 Birim Fiyatları Ne zaman yayınlanacak?

Diğer idarelerin birim fiyat ve analizleri genellikle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı rayiç birim fiyatları baz alınarak hesaplandığı için bu günden sonra ilgili idareler tarafından hazırlanarak yayınlanacaktır. AMP Yazılım olarak tüm idarelerin birim fiyatlarını takip ediyor yayınlıyor ve sizi haberdar ediyoruz. İstisna olarak bu yıl Orman Genel Müdürlüğü 2019 Birim fiyatlarını ÇŞB’den önce yayınladı.

Güncelleme ile İlgili Bilgiler

Hakediş programlarının 2019 yılı güncel sürüm kullanım hakkı (11 idareye ait tüm birim fiyat güncellemeleri dahil) ücreti

1 Kullanıcı için 1950 TL + KDV’dir.

KHYM Programınızı nasıl güncelleyeceksiniz?

Kurumsal Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programı güncellemeleri internet üzerinden otomatik yüklemektedir. İnternet bağlantınız açık ve otomatik güncelleme ayarlarınız kapalı ise program ilgili güncelleme için Teknik Destek ekibimizden destek alabilirsiniz.

HYM Programınızı nasıl güncelleyeceksiniz?

Eski Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programı da güncellemeleri internet üzerinden otomatik yüklemektedir. Ancak İnternet bağlantınız açık ve otomatik güncelleme ayarlarınız aktif ise program ilgili güncellemeleri bulup, dosyaları otomatik olarak yükleyecektir.

Güncelleme işlemi otomatik başlamadı. Ne yapmam gerekiyor?

  1. Otomatik güncelleme ayarlarınız pasif durumdadır. Yardım>İnternetten Güncelle>Güncelleme Ayarları penceresinden aktif hale getiriniz.
  2. Güncellemeyi elle başlatmak için Yardım>İnternetten Güncelle>Birim Fiyatları İnternetten Güncelle seçeneğine tıklayınız.
  3. Antivirüs veya firewall yazılımınız sitemize bağlantınızı engelliyor olabilir. Güncellemeleri elle (manuel olarak) yüklemek için HYM Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2019 Yılı Güncelleme dosyasını bilgisayarınıza indirin ve çalıştırın. Sonrasında otomatik çalışacak yükleme programındaki adımları (4 Adım) takip edin.
  4. Güncellemeleri yükleyebilmek için lisansınızda 2019 yılı güncelleme hakkının yüklü olması gerekmektedir. Eğer yoksa 2019 yılı güncellemelerini sipariş etmek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin.

2019 yılı güncelleme hakkını henüz almadıysanız;

2019 yılı güncelleme ücretini aşağıdaki banka hesap numaralarımızdan birine havale edin. Dekontu (0216) 346 87 93 ‘e faksla ya da satis@ampyazilim.com.tr adresine e-mail ile ulaştırın.

DİKKAT! Güncelleme alacağınız kilit veya web lisans referans numarasını muhakkak bize iletiniz. Kilite bağlı lisans kullanıyorsanız ve referans numaranızı bilmiyorsanız. AMP Kilit Bilgi programını şu adresten indirip kilidin takılı olduğu bilgisayarda programı çalıştırarak, kilit referans numaranızı öğrenebilirsiniz. Web lisans için referans numarasını Yardım–>Hakkında pencrersinde bulabilirsiniz.

Ödemenizi ve lisans referans numaranızı bize iletmenizden sonra, 2019 yılı güncelleme hakkınız hemen açılacaktır. Artık yukarıdaki adımları uygulayarak programınızı güncelleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için

İstanbul 0(216) 346 87 99, Ankara 0(312) 473 06 00 numaralı telefonlar

0532 571 60 18 Whatsapp hattı

satis@ampyazilim.com.tr mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.