Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 2020 Birim Fiyatları, Analiz ve Tarifleri’nin orijinalleri  07/02/2020 tarihinde  saat 17:00 de AMP Yazılım’a verildi.

Türkiye’deki tüm AMP kullanıcıları birim fiyatları hemen kullanmaya başladılar.

 

2020 Birim Fiyatları yayınlandı ve AMP'de kullanıma hazır!

Türkiye’nin 81 ilinde AMP Yazılımı tercih eden tüm kullanıcılarımıza gönülden teşekkür ediyoruz.

Kullanıcılarımız bu kalite hız ve konforu fazlasıyla hak ediyorlar. AMP Yazılım web tabanlı ürünü olan birimfiyat.net kullanıcıları da 2020 birim fiyatlarını hemen kullanmaya başlayabilirler.

Yüksek Fen Kurulu tarafından yayınlandığında 2020 Yılında Yeni Eklenen, Çıkarılan  ve Tanımı Değiştirilen Pozlar Listesine buradan ulaşabileceksiniz.
Yüksek Fen Kurulu tarafından yayınlandığında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2020 Yılı İnşaat ve Tesisat Birim Fiyatları Düzeltme Listesine buradan ulaşabileceksiniz.

Diğer İdarelerin 2020 Birim Fiyatları Ne zaman yayınlanacak?

Diğer idarelerin birim fiyat ve analizleri genellikle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı rayiç birim fiyatları baz alınarak hesaplandığı için bu günden sonra ilgili idareler tarafından hazırlanarak yayınlanacaktır. Bu yıl Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Orman Genel Müdürlüğü; Çevre ve Şehircilik Bakanlığından önce kendi birim fiyatlarını yayınladılar. Bu birim fiyatlarda yayınlanır yayınlanmaz kullanıcılarımıza  ulaştırmıştık. AMP Yazılım olarak tüm idarelerin birim fiyatlarını takip ediyor, kontrol ediyor, yayınlıyor ve sizi haberdar ediyoruz.

Güncelleme ile İlgili Bilgiler

Hakediş programlarının 2020 yılı güncel sürüm kullanım hakkı (11 idareye ait tüm birim fiyat güncellemeleri dahil) ücreti

1 Kullanıcı için 2300 TL + KDV’dir.

KHYM Programınızı nasıl güncelleyeceksiniz?

Kurumsal Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programı güncellemeleri internet üzerinden otomatik yüklemektedir. İnternet bağlantınız açık ve otomatik güncelleme ayarlarınız kapalı ise program ilgili güncelleme için Teknik Destek ekibimizden destek alabilirsiniz.

HYM Programınızı nasıl güncelleyeceksiniz?

Eski Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programı da güncellemeleri internet üzerinden otomatik yüklemektedir. İnternet bağlantınız var ve otomatik güncelleme ayarlarınız aktif ise program ilgili güncellemeleri bulup, dosyaları otomatik olarak yükleyecektir.

Güncelleme işlemi otomatik başlamadı. Ne yapmam gerekiyor?

  1. Otomatik güncelleme ayarlarınız pasif durumdadır. Yardım>İnternetten Güncelle>Güncelleme Ayarları penceresinden aktif hale getiriniz.
  2. Güncellemeyi elle başlatmak için Yardım>İnternetten Güncelle>Birim Fiyatları İnternetten Güncelle seçeneğine tıklayınız.
  3. Antivirüs veya firewall yazılımınız sitemize bağlantınızı engelliyor olabilir. Güncellemeleri elle (manuel olarak) yüklemek için HYM Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2020 Yılı Güncelleme dosyasını bilgisayarınıza indirin ve çalıştırın. Sonrasında otomatik çalışacak yükleme programındaki adımları (4 Adım) takip edin.
  4. Güncellemeleri yükleyebilmek için lisansınızda 2020 yılı güncelleme hakkının yüklü olması gerekmektedir. Eğer yoksa 2020 yılı güncellemelerini sipariş etmek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin.

2020 yılı güncelleme hakkını henüz almadıysanız;

2020 yılı güncelleme ücretini banka hesap numaralarımızdan birine havale edin. Dekontu (0216) 346 87 93 ‘e faksla ya da satis@ampyazilim.com.tr adresine e-mail ile ulaştırın.

DİKKAT! Güncelleme alacağınız kilit veya web lisans referans numarasını muhakkak bize iletiniz. Kilite bağlı lisans kullanıyorsanız ve referans numaranızı bilmiyorsanız. AMP Kilit Bilgi programını şu adresten indirip kilidin takılı olduğu bilgisayarda programı çalıştırarak, kilit referans numaranızı öğrenebilirsiniz. Web lisans için referans numarasını Yardım–>Hakkında penceresinde bulabilirsiniz.

Ödemenizi ve lisans referans numaranızı bize iletmenizden sonra, 2020 yılı güncelleme hakkınız hemen açılacaktır. Bu işlemden sonra programınızı güncelleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için

İstanbul 0(216) 346 87 99, Ankara 0(312) 473 06 00 numaralı telefonlar

0532 571 60 18 Whatsapp hattı

satis@ampyazilim.com.tr mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.