İnşaat Teklif

Özel sektöre ve yurtdışına iş yapan inşaat ve hizmet firmalarının ihtiyaçları gözetilerek geliştirilen AMP İnşaat Teklif programı piyasaya sunuldu.

Türkiye’de bir ilk!

Dünya standartlarında mühendisçe bir çözüm.

Türkiye’ nin özel sektöre ve yurtdışına iş yapan inşaat ve hizmet firmalarının ihtiyaçları gözetilerek geliştirilen ilk ve tek inşaat ve teklif programı piyasaya sunuldu.

18 yıllık bilgi birikimi ve deneyimimiz ile uzun arge çalışmalarımız sonucu ortaya çıkan bu benzersiz ürün yine AMP Yazılım kalitesini ve imzasını taşıyor.

Yazılım teknolojisindeki güncel trendler ve teknolojilerler üretilen, estetik tasarımlı giydirilebilir arayüz, kolay kullanım, esnek raporlama özellikleri ile müthiş bir mühendislik çözümü.

İnşaat mühendisleri tarafından tasarlanan AMP İnşaat Teklif ile artık teklif çalışması yapmak çok daha kolay.

Rayiçler, Analizler, Birim Fiyatlar… Bölgesel fiyat uygulamaları, tarih bazlı fiyatlar.

İçi içe analizler ve iş grupları oluşturabilme, genel gider ve nakliye hesaplarını analizlere yansıtabilme.

Raporları işter word ister Excel formatında baskıya hazır halde alabilme. Özellştirilebilen rapor şablonları ile raporlarda istediğiniz görsel düzenlemeleri yapabilme.

Poz tutarlılığını koruyan ve kollayan analiz sistemi.

Yıllardır AMP Yazılımdan talep edilen bir çok özelliği barındıran AMP İnşaat Teklif sektörde bir ilk olmasıyla öne çıkıyor.

AMP İnşaat Teklif; birim fiyat ve analizlerde ve proje dosyalarında birden çok para birimi ile çalışılmasına da olanak sağlıyor. Yani bir analizin içindeki bir bileşen Euro ile fiyatlandırılırken, başka bir bileşen Dolar olarak fiyatlandırılıp işççilikler Türk Lirası olarak fiyatlandırılabiliyor.

Program arayüzü çok dilli yapıya uygun olarak geliştirildi. Şu an program ara yüzü ve raporlar İngilizce veya Türkçe olarak kullanılabiliyor.

Programla birlikte firmalarda teklif sisteminin geliştirilmesi için danışmanlık ve eğitim hizmetleri de veriliyor. Firmanızın teklif departmanını inceliyoruz. Eksikleri tespit ediyoruz. Yazılım altyapısını kurup birim fiyat ve analiz veritabanınızı geliştiriyoruz. Teknik personelinize yeni sistemin eğitimlerini veriyoruz. Size tıkır tıkır işleyen bir teklif departmanını anahtar teslimi sunuyoruz. Bu danışmanlık ve eğitimleri verirken öncelikle firmanızın mevcut bilgi birikimini kullanıyoruz. Geliştirilmesi gereken yerlere sizlerle beraber karar verip geliştiriyoruz.

Programla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kaydet