mahal-listesi-nasil-yapilir

Mahal listelerini hazırlamanın ne kadar sıkıcı ve yorucu olabildiğini siz anlattınız biz çözdük.  Kurumsal Mahal Sihirbazı ile mahal listelerini hazırlamak sıkıcı bir iş olmaktan çıkıyor!

Kurumsal Mahal Sihirbazı ile çeşitli şekillerdeki mahal listelerinizi adım adım ve kolayca oluşturun!

Nasıl kolaylaştığını gözlerinizle görün 🙂

Kurumsal Mahal Sihirbazı Videosunu İzleyin!

Mahal Listeleri İçin Tüm Çözümler

Yeni çıkan modülümüzün öne çıkan bazı özelliklerini sizin için derledik;

Üç Kademeli Mahal Listesi Oluşturabilme

Üç kademeli Mahal, İşin Yeri ve İmalat Grubu yöntemini kullanarak mahal listenizi kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca projeden bağımsız hızlı ve kolay hazır mahal listeleri kullanabilirsiniz. Sık kullandığınız mahal listelerini şablon olarak kaydedip, ihtiyaç duyduğunuz projelerinizde kullanın.

mahal-listesi-isin-yeri-imalat-grubu

Sık Kullanılan Mahaller İçin “Mahal Öneri Şablonları”

Artık mahallerinizi oluştururken tekrar tekrar aynı mahal adlarını girmek zorunda değilsiniz. İster diğer projelerinizden mahallerinizi kopyalayın ya da sık kullandığınız mahalleri öneriler kısmına kaydedip kullanın. Bizim size hazır olarak sunduğumuz önerileri de kullanabilirsiniz.

mahal-listesi-isin-yeri-imalat-oneriler

 

Mahal bazında, Klasik Metraj, Profil Metrajı, Demir Metrajı ve Tesisat Metrajı Yapabilme

Mahaller üzerinden direkt miktar girişi veya metraj yapabilirsiniz. Artık metrajı ayrı bir yerde, mahalleri ayrı bir yerde yapmak zorunda değilsiniz. Mahallerin altına Normal Metraj, Profil Metrajı, Demir Metrajı ve Tesisat Metrajı girebilmeniz mümkün.

mahal-listesi-duzenleme-

Aynı İsimdeki Mahallere Pozları Metrajları ile Birlikte Kopyalayın

Mahallerinize ait poz ve metraj girişlerinizi gerçekleştirdikten sonra “Mahal Türetme” komutu ile pozları ve metrajları ile beraber mahalleri çoğaltabilir ya da “Aynı Ada Sahip Mahallere Kopyala” özelliği ile metraj girişi yapılmış bir mahal ile aynı ismi taşıyan diğer tüm mahallere pozları metrajları ile birlikte otomatik olarak kopyalayabilirsiniz.

mahal-listesi-pozlari-kopyalama

Mahal Listesi Raporu

Mahal listenizi isterseniz belirlediğiniz simge ile ya da girdiğiniz metraj miktarları ile basabilirsiniz. Yine bu raporda not, antet ve kaşelerinizi ekleyebilir, ya da rapor içinde istediğiniz renklendirmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Excel raporu olarak alınabilen Mahal Listesinde istediğiniz her türlü değişiklik ve geliştirmeyi yapabilirsiniz.

Mahal Listesi İcmali

İmalatların mahal bazında tahminen ne kadar tuttuğunu görebilmek için “Mahal Listesi İcmali” ekranını kullanabilirsiniz. (Bu tutarlar bilgi amaçlıdır, yaklaşık maliyete esas olacak tutarlar Yaklaşık Maliyet ekranında ayrıca hesaplanmaktadır).

mahal-listesi-tutar-icmali

Mahal Listesini Yaklaşık Maliyet’e Çevirin

Mahal listesi çalışmanızı tamamladıktan sonra, oluşturduğunuz mahal listesini, yaklaşık maliyet iş gruplarınız ile eşleştirerek yaklaşık maliyetinizi birkaç tıklama ile kolayca oluşturabilirsiniz.

Yeni ve benzersiz birçok özelliği barındıran modülümüzü iş başında izleyin!

Örnek Raporları İnceleyin
Modülümüz ile kolaylıkla oluşturulabilen sonuç raporları incelemeniz için burada, inceleyin ve sonucu görün;
 

Yaklaşık Maliyet Mahal Listesi (Miktarlı) Excel Raporu

excel-raporu

 

Yaklaşık Maliyet Mahal Listesi (Simge ile Gösterim) Excel Raporu

excel-raporu

hy-video

Kurumsal Mahal Sihirbazı Videosunu İzleyin!