AMP Akademi olarak bir dizi halinde planladığımız Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır ve İzmir’de düzenlediğimiz “Hizmet ve Yapım İşleri İhalelerinde Hakediş ve Sözleşme Uygulamaları” seminerlerimiz başarı ile tamamlandı.

Seminerlerimizde Türkiye’nin kamu ihale hukuku alanında önde gelen isimleri konuşmacı olarak yer aldı.

Seminer sonrası yapılan anket sonuçlarına göre seminerlerimiz katılımcılar açısından son derece faydalı geçti. Özellikle hatalı uygulamalar konusunda somut bilgiler elde edildi.

Sayıştay kökenli uzman konuşmacılarımız; denetimlerde sıkça rastlanan hatalı uygulamaları gerçek örnekler vererek geniş bir şekilde anlattı.

Türkiye’de ilk defa AMP Akademi tarafından düzenlenen Kamu İhale Sözleşme konulu seminerleri çok yoğun ilgi ile karşılandı.

Yoğun talep nedeniyle geri çevirdiğimiz sektör mensuplarına en kısa zamanda bu kalitedeki seminerleri tekrar edeceğimizin sözünü buradan verelim.

Taklitlerimizden Sakının 🙂

Seminerlerimize gösterilen yoğun ilgiyi görüp, hemen bu işe girişen bazı fırsatçı firmalar; benzer seminer adları ve konuları ile “taklit seminerler “ organize etmeye çalışmaktadırlar. Sonradan mağduriyet yaşamamak için bu tip firmalara itibar etmemenizi önemle rica ederiz. Belirtilen konularda acil eğitimlere ihtiyaç duyuyorsanız, AMP Akademinin “kuruma özel seminerleri” ile size yardımcı olabiliriz.

Yeni Seminerlerimiz Yolda…

Türkiye’nin birçok ilinde düzenlenecek seminerlerimizle ilgili çalışmalar devam etmektedir. Yeni seminerlerimiz Türkiye’nin dört bir yanında planlanmaktadır. Yakında bu sayfalarda duyuruları yapılacaktır.

İlginiz ve güveniniz için teşekkür ederiz.