AMP Akademi olarak Ankara ve İstanbul’da düzenlediğimiz Yapım ve Hizmet Alım İhaleleri Hakediş ve Sözleşme Uygulamaları seminerlerimiz başarı ile tamamlandı.

Haber010

Türkiye’nin kamu ihale hukuku alanında önde gelen isimleri seminerlerimizde konuşmacı olarak yer aldı.

Seminerlerimiz katılımcılar açısından son derece faydalı geçti. Özellikle hatalı uygulamalar konusunda somut bilgiler elde edildi.

Sayıştay kökenli uzman konuşmacılarımız; denetimlerde sıkça rastlanan hatalı uygulamaları gerçek örnekler vererek geniş bir şekilde anlattı.

Haber011

Türkiyede ilk defa AMP Yazılım tarafından düzenlenenen seminerler çok yoğun ilgi ile karşılandı.

Seminer sonrası yapılan anketlerde rekor düzeyde memnuniyet oranına ulaştık. Katılımcıların tamamına yakını semineri çok faydalı ve amacına uygun bulmuştur. Seminerlere gelen yoğun talep AMP Yazılıma olan güvenin ve ne kadar doğru konulara parmak bastığımızın ve konunun duayenlerini doğru seçtiğimizin en belirgin işaretlerydi.

AMP Yazılım’ın seminer konularını kapsayan alanlarda ürettiği yazılımlar sayesinde elde ettiği 20 yıllık deneyimi ve AMP Yazılım’ın eğitim kuruluşu olan AMP Akademi’nin kusursuz organizasyonu ve bunların üzerine değerli hocalarımızın üst düzey anlatımını eklediğimizde yuzde yuze yakın bir müşteri memnuniyeti kendiliğinden ortaya çıkıyor.

Yoğun talep nedeniyle geri çevirdiğimiz sektör mensuplarına en kısa zamanda bu kalitedeki seminerleri tekrar edeceğimizin sözünü burdan verelim.

Haber012

Taklitlerimizden Sakının 🙂

Seminerlerimize gösterilen yoğun ilgiyi görüp hemen bu işe girişen bazı küçük firmalar; aynı seminer konuları ve adlarıyla, aynı otellerde, “taklit seminerler “ organize etmeye çalışmaktadırlar. Hemen hemen yaptığımız her şeyi taklit ederek varlığını sürdürmeye çalışan bu küçük firmalara itibar etmemeniz sizin ve kurumunuzun menfaatinedir. Belirtilen konularda acil eğitimlere ihtiyaç duyuyorsanız AMP Akademi size kurumlara özel çalışmalarıyla da yardımcı olabilir.  AMP Yazılım’ın temel felsefesi “az laf ve çok iştir”

Yeni Seminerlerimiz Yolda…

Türkiye’nin birçok ilinde düzenlenecek seminerlerimizle ilgili çalışmalar devam etmektedir. Yeni seminerlerimiz Türkiyenin dört bir yanında planlanmaktadır. Çok yakında bu sayfalarda duyuruları yapılacaktır.