5 Ocak 2020 tarihinde yapımaliyet.com sitesi birimfiyat.net adresine taşınıyor. Sitemiz yeni tasarımı ile yayın hayatına www.birimfiyat.net adresinde devam edecektir.

Değerli kullanıcılarımız, uzun yıllardan beri severek kullandığınız yapımaliyet.com sitemizi, daha önce yaptığımız ankette istediğiniz tüm özellikleri içerecek şekilde geliştirdik.

Yapımaliyet.com sitemiz yine bir AMP Yazılım projesi olan ve alanında referans site özelliği taşıyan birimfiyat.net sitemiz ile birleşiyor.

Her iki sitenin mevcut özellikleri korunarak metraj, özel birim fiyat kitapları, özel pozlar, girdi miktarları ve analizleri gibi bir çok yeni özellik eklendi.

Yapımaliyet.com abonelik bilgileriniz ve projeleriniz aynen korunarak birimfiyat.net sitesine taşınacak, taşıma işleminin yapılacağı tarih, saatten sonra mevcut kullanıcı adı şifrenizle birimfiyat.net ten kullanmaya devam edeceksiniz.

Mevcut haklarınız ve paketiniz de aynı özelliklerde korunarak birimfiyat.net e taşınacak.

5 Ocak 2020 saat 18:00 de yapimaliyet.com kullanıma kapatılarak tüm bilgiler birimfiyat.net e taşınacak ve 6 Ocak 2020 saat 08:00 den itibaren bu bilgilerinize birimfiyat.net üzerinden erişebileceksiniz.

Yepyeni bir tasarım ve kullanıcı deneyimi önceliklerine sahip yeni birimfiyat.net‘i beğeneceğinizi umuyoruz.

AMP Yazılım ürünlerini tercih ederek bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

26 yıldır severek yaptığımız işimizi desteğiniz ve güveniniz ile daha ileriye taşımanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Saygılarımızla

AMP YAZILIM