Yüksek Fen Kurulu Birim Fiyat Otomasyonu Sistemi için AMP Yazılım'ı seçti

Türkiye’de İnşaat ve Tesisat birim fiyatlarını yapmaya yetkili en önemli kurum olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Fen Kurulu;

Birim fiyat ve analizleri daha hızlı hesaplamak ve yayınlamak için AMP Yazılım tarafından hazırlanan Birim Fiyat Otomasyonu sistemini tercih etti.

Yüksek Fen Kurulu’na özel hazırlanan Birim Fiyat Otomasyonu sistemi 1 Aralık 2018 tarihi itibariyle AMP Yazılım tarafından tamamlanarak teslim edildi ve kullanılmaya başlandı.

AMP Yazılım olarak; Türkiye’nin kamu inşaat sistemi içindeki en önemli kurullarından biri olan Yüksek Fen Kurulu’nun böylesi önemli bir projede bizi tercih etmiş olmasından, kurumun ihtiyacı olan yazılımı kısa sürede hazırlayarak kurumun kullanımına sunmaktan gurur duyuyoruz.

AMP Yazılım’ın sektördeki lider konumu, 25 yılı aşkın yazılım tecrübesi ve Türkiye’nin en kaliteli birim fiyat ve analiz veritabanına sahip olması kurumun tercihinde önemli bir rol oynadı.

YFK Birim Fiyat Otomasyonu; Ülkemizin en gelişmiş ve kapsamlı Birim Fiyat, Yaklaşık Maliyet ve Hakediş Otomasyonu çözümü olan AMP Kurumsal Hakediş ve Yaklaşık Maliyet ürününün Birim Fiyat Modülü’nün YFK ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmesi ile oluşturuldu.

Yüksek Fen Kurulu Birim Fiyat Otomasyonu sisteminin ülkemize ve Yüksek Fen Kurulu’na hayırlı olmasını diliyoruz.