AMP’DE TEKNİK DESTEK

Müşteri memnuniyeti ve desteği en önem verdiğimiz konulardan birisidir.

Her bir ürünümüz için teknik destek bulabileceğiniz bağımsız destek sayfası mevcuttur. Örneğin, AMP Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programının destek sayfasını şu bağlantıdan inceleyebilirsiniz: Örnek Ürün Destek Sayfası

Aşağıda Teknik Destek Hizmetlerimizle ilgili genel bilgilendirme bulabilirsiniz. Bizden aşağıdaki kanallarla teknik destek alabilirsiniz.

TEKNİK DESTEK EKİBİMİZ

Zehra BAŞÇI
Zehra BAŞÇIİnşaat Teknikeri
Satış, Programların İşleyişleri ve Eğitim
zehrab@ampyazilim.com.tr
Azmi TORUN
Azmi TORUNYapı Öğretmeni
Satış, Programların İşleyişleri ve Eğitim
azmit@ampyazilim.com.tr
Tufan OĞUZ
Tufan OĞUZMühendis
Satış, Programların İşleyişleri ve Eğitim tufano@ampyazilim.com.tr
Serdal BELEK
Serdal BELEKEğitim Uzmanı
Programların İşleyişleri, Eğitim ve Mevzuat Uygulamaları
serdalb@ampyazilim.com.tr
Duygu YURTSEVEN
Duygu YURTSEVENMühendis
Programların İşleyişleri ve Eğitim
duyguy@ampyazilim.com.tr
Ayşe ÖZ
Ayşe ÖZEğitim Uzmanı
Programların İşleyişleri ve Eğitim
ayseo@ampyazilim.com.tr
Süleyman YÜZÜAK
Süleyman YÜZÜAKEğitim Uzmanı
Programların İşleyişleri ve Eğitim
suleymany@ampyazilim.com.tr
Seda TOKER
Seda TOKERYapı Öğretmeni
Satış, Programların İşleyişleri ve Eğitim
sedat@ampyazilim.com.tr
Egemen ÇAMÖZ
Egemen ÇAMÖZEğitim Uzmanı
Programların İşleyişleri ve Eğitim
egemenc@ampyazilim.com.tr
Ümit KÜÇÜKALPELLİ
Ümit KÜÇÜKALPELLİEğitim Uzmanı
Programların İşleyişleri ve Eğitim
umitku@ampyazilim.com.tr
Müren YÜCE
Müren YÜCEBilgisayar Mühendisi
Programların Tek ve Çok Kullanıcılı Kurulumları ve Çalıştırılması
mureny@ampyazilim.com.tr
Necati Onur SÖYLEYEN
Necati Onur SÖYLEYENTeknik Ofis Yöneticisi
Programların Tek ve Çok Kullanıcılı Kurulumları ve Çalıştırılması
onurs@ampyazilim.com.tr
Ümit KARAMAN
Ümit KARAMANTeknik Destek Uzmanı
Programların Tek ve Çok Kullanıcılı Kurulumları ve Çalıştırılması
umitk@ampyazilim.com.tr
Mete ÖZDEMİR
Mete ÖZDEMİRTeknik Destek Uzmanı
Programların Tek ve Çok Kullanıcılı Kurulumları ve Çalıştırılması
meteo@ampyazilim.com.tr
Mahmut KAYA
Mahmut KAYATeknik Destek Uzmanı
Programların Tek ve Çok Kullanıcılı Kurulumları ve Çalıştırılması
mahmutk@ampyazilim.com.tr

DİĞER İNDİRMELER

Dosya Adı – Açıklaması Tarih Link
1- AMP Kilit Bilgi
Kilidinizdeki lisansları görmenizi ve raporlamanızı sağlar
12.01.2017
İNDİR (9.3 MB)
2- AMP Kilit Güncelleme
Kilitle çalışan progralarımızın yıllık güncelleme siparişi, satın aldığınız lisanslarının kilidinize yüklenmesi uygulaması indirin ve çalıştırın
12.01.2017
İNDİR (16.8 MB)
3- AMP Network Lisans Sunucusu 2017 12.01.2017
İNDİR (1.3 MB)
4- HASP Kilit Sürücüleri
Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 uyumlu
18.04.2014
İNDİR (14.0 MB)
5- Nokta Programı (Decimal) 30.01.2002
İNDİR (0.15 MB)
6- AMP Uzaktan Destek Direk Çalıştırılabilir Dosya (Teamviewer) 02.12.2016
İNDİR (3.4 MB)
7- AMP Uzaktan Destek Kurulum Dosyası  (Teamviewer) 02.12.2016
İNDİR (2.1 MB)

SIKÇA SORULAN SORULAR

Program eğitimi almak istiyorum. Ne yapmalıyım?

www.ampakademi.com sitemizde ücretli ve ücretsiz eğitim hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Teknik destek hizmetleriniz ücretli midir?

Hayır güncel sürüm kullanan müşterilerimizi için teknik desteğimiz ücretsizdir. Yerinde destek hizmetimiz ücretlidir ve rezervasyon sistemi ile çalışmaktadır.

Ofisinize gelerek yüz yüze destek alabilir miyim?

Evet. Her zaman ofislerimize gelerek bizden destek alabilirsiniz. Ziyaretinizden memnun kalacağız.

Mesai saatleriniz nasıldır?

Hafta içi 08:00 – 18:00 arası ve Cumartesi 09:00 – 13:00 arasında çalışmaktayız.

Mesai saatleri dışında destek alabilir miyim?

Mesai saatleri dışında Online Uzaktan Destek, Telefon ve Yüzyüze destek hizmetimiz bulunmamaktadır.