KULLANICILARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

“AMP Yazılım ile çalışmaya başladığımız ilk günden beri deneyimli ve profesyonel bir ekiple çalışmanın keyfini yaşıyoruz, tüm ekibe teşekkür ederiz.”
Cengiz TAN, Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü
“AMP Hakediş ve Yaklaşık Maliyet ve Kolay Metraj programını kullanmaya başlayalı henüz 1 yıl oldu ama bunca yıldır yaptığım çalışmalar için harcadığım zamana çok üzüldüm. Bu kadar kolay ve rahat bir program varken hem yaklaşık maliyet hem de metraj için harcanan zaman gerçekten israfmış. Programda ihtiyaç duyabileceğiniz her şey önceden düşünülmüş ve sisteme dahil edilmiş. Ayrıca satış sonrası Teknik ve Eğitim desteği için de çok teşekkür ederim. Bu konuda da çok başarılılar.”
Nurettin KİREMİTÇİ, MSB Eskişehir İnşaat Emlak Bölge Başkanlığı
“AMP Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programlarını 20 yıldır kullanıyorum, 2014 yılından beridir de kolaymetrajı kullanıyorum. Arayüzü çok basit görünmesine rağmen detaylı ve özellikli bir program. Metraj hatalarını önleyen akıllı bir renklendirme ve işaretleme sistemi var. AMP Hakediş programlarına entegre kullanılması benim için artı bir özellik bu sayede kendi özel pozlarımı da metraj yaparken kullanabiliyorum. Kurum olarak çok faydalanıyoruz…”
İnş.Müh. Ali YAVUZHAN BALOĞLU, Denizli İl Sağlık Müdürlüğü
“AMP Yazılım sunduğu program kalitesi tartışılmaz, konusunda uzman kadroya sahip, verdiği teknik destek ise muhteşem, gerek telefonla ve gerekse uzaktan erişim yoluyla vermiş olduğu destekle çalışmalarımızda bizlere yardımcı olmaktadır.

İhale Otomasyonu, Hakediş Yaklaşık Maliyet ve Hizmet Hakediş programlarını keyifle kullanıyoruz İyi ki varsınız…”

Tümay CİDDİ - Hakediş Mühendisi, Çekmeköy Belediyesi
“2015 yılından bu yana kurum olarak kullandığımız AMP Hizmet Hakediş programından son derece memnunuz. Düzenli olarak yapılan güncellemeler ve müşteri talepleri doğrultusunda yapılan yenilikler işimizi çok kolaylaştırıyor.

Mevzuat ve teknik destek ekibine harika hizmetleri için kocaman teşekkürler…”

Tuba KİLİVAR, İzmir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
“20 yıldan fazladır Tüm ihale ve hakediş süreçlerimizde AMP Yazılım programlarını kullanıyoruz.Oturmuş sistem sayesinde neyi nasıl yapacağımızı biliyoruz.

Yeni elemanları eğitmek de son derece kolaylaştı, ihtiyacımız olduğiunda AMP Yanımızda…”

Talip Bulut - İnşaat Yüksek Mühendisi, İstanbul Defterdarlığı Teknik Büro
“Hakediş Yaklaşık maliyet ve Kolay Metraj programları sayesinde ekip olarak projelerimizi hatasız ve hızlı bitirmenin memnuniyetini yaşıyoruz.
Teknik destek ve eğitim ekibi her zaman yanımızda , Zaten önemli olan yazılımı aldıktan sonraki hizmetlerin kaliteli ve hızlı olması değil midir?
11 yıldır geliştirmiş oldukları programlar ile işlerimizi kolaylaştırdıkları için AMP Yazılıma teşekkür ederiz”
Fehmi ŞAHİN, Hacetepe Üniversitesi Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı
“AMP Yazılım ile çalışmaya başladığımız günden beri firmanın ne kadar duyarlı çalışanları olduğunu görmem ve ihtiyacımız olduğunda en kısa zamanda cevap veren ekibin olması bizim için çok önemlidir, Yeni programlar aldık eski programlarımızı güncelledik,mevzuat ve program kullanımımız profesyonel anlamda bir tık arttı bu bizim kazanımımız. İyiki varsın AMP yazılım .Tüm çalışanlarınıza ilgi ve desteğinden dolayı teşekkür ederiz.”
Ercan ÖZLER , Iğdır Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü

Deneyimlerinizi Paylaşın, Yayınlayalım

Gözat...

Maksimum boyut 10MB

CAPTCHA
Please wait...