AMP Yazılım

Merhaba yeni internet yüzümüzle karşınızdayız.

Sizlere yeni web sitemiz ile ilgili bazı teknik bilgiler ve kullanım özelliklerinden bahsetmek istiyorum.

Sitemiz modern teknolojilerle dizayn edildi ve programlandı. Güncel ve modern bir içerik yönetim sistemine sahiptir. PHP+MySQL tabanlı bir sitedir ve tüm sayfalar dinamik olarak oluşturulmaktadır. Responsive olarak yapıldı. Bilgisayarlar, Akıllı TV’ler, tabletler ve akıllı telefonlarınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Site arama motoru dostu bir sitedir.

Sitede 200’den fazla sayfa ve 6000’den fazla görsel bulunmaktadır.

Ana Sayfamız; görsellik ve fonksiyon dengesi gözetilerek yapıldı.
Üstteki logo, klasik yatay menü, ana sayfa gövdesi ve alt banttaki linklerle sitenin her yerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Sol üstteki AMP Logosu her zaman sizi ana sayfaya götürür.

Ürünlerimiz menüsü tıklanabilir ve üstüne gelince açılabilir bir öğedir. Tıklarsanız sizi Ürünlerimiz sayfasına götürür. Alternatif olarak açılan menüden bir ürünün sayfasına direk olarak da ulaşabilirsiniz.

Hizmetler menüsü de tıklanabilir ve üstüne gelince açılabilir bir öğedir. Bu öğe yardımıyla AMP Yazılım olarak size paket programlarımız dışında sunduğumuz hizmetleri inceleyebilirsiniz.
Hizmetler Altındaki Teknik Destek sayfamızda AMP’den teknik destek alabileceğiniz kanalları, teknik destek ekibimizi ve indirilebilir yardımcı dosyalara erişebilirsiniz.

Kurumsal sayfasında kısa şirket tarihimize, kurumsal bilgilerimize, vizyon misyon ve değerlerimize ulaşabilirsiniz.

İK(İnsan Kaynakları) sayfası şirketimizde açık olan iş pozisyonlarını görebileceğiniz ve genel başvuru yapabileceğiniz sayfaları barındırıyor.

Referanslar sayfasında değerli müşterilerimizden bazılarını gösterdiğimiz gurur tablomuzu inceleyebilirsiniz.

İletişim sayfasında AMP Yazılım’a ulaşabileceğiz zengin iletişim kanallarına erişebilirsiniz

Ana sayfada büyük görsellerin altında yer alan Programlar, Videolar ve Hizmetler ikonları ile bu bölümlere kısa yoldan geçebilirsiniz.

Programlar ile Ürünlerimiz sayfasına erişirsiniz.

Videolar linki ile sitemizde yer alan tüm videoların kategorize edilmiş sade ve kullanışlı sayfasına geçebilirsiniz.

Ana sayfamızdaki Haberler bölümü ürün + hizmetlerimiz ve ilgili mevzuat hakkındaki son gelişmelerin düzenli olarak yayınlandığı haberler sayfasının bir özeti bulunmaktadır.

Ücretsiz tanıtım talebi bölümü ile ücretsiz tanıtım ve seminer talep edebilirsiniz.

Referanslarımız bandında, değerli kullanıcılarımızın bir kısmı sırayla gösterilmektedir.

Kullanıcılarımızın Görüşleri bandında değerli kullanıcılarımızın bizim hakkımızdaki görüşlerini inceleyebilirsiniz.

Hangi idarelerin birim fiyatlarının ne zaman yayınlandığı bilgisi Yayınlanan Birim Fiyatlar bölümünde yer alıyor.

Üfe Endeksleri ve Katsayılar Bölümü Eski sitemizin vazgeçilmezlerinden di. Bu nedenle ana sayfamızdaki yerlerini koruyorlar. Bu konudaki sizlere daha iyi hizmet vermek için Üfe Endeksleri,  Fiyat Farkına Esas Katsayılar ve Mevzuat çalışmalarımız için hakedis.org adında yeni bir site hizmete açtık ve bu hizmetlerimizi bu siteye taşıdık. Hakedis.org ücretsiz bir sitedir ve tüm sektör mensuplarının destek ve katkılarına açıktır. Bu siteyi incelemenizi tavsiye ederiz.

Ücretsiz E-Bülten ve SMS aboneliği ilgi gören ücretsiz hizmetlerimiz ve ana sayfamızda yerlerini koruyorlar.

Ürünlerimiz menüsü altındaki, ürünlerin her birisinin sayfası, sitenin sadeliğini korumak ve kullanımı basitleştirmek amacıyla birer micro site olarak tasarlanmıştır.
Herhangi bir ürüne tıkladığınızda ana siteden farklı yapıdaki ürün sayfasına ulaşırsınız. Bu sayfada ürünümüzün özellikleri, ürünü incelerken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detaylar deneme amaçlı indirme, satın alma, tanıtım talep etme, ürünün başlıca referansları, ekran görüntüleri, rapor örnekleri, eğitim ve tanıtım videolarına ulaşabilirsiniz. PDF formatındaki ürün broşürleri, Teknik Özellikler dökümanları, Sk sorulan sorular ve makalere yine buradan erişebilirsiniz.

Ürün Destek Sayfası düğmesi ile de bu ürünümüze ait destek seçeneklerinin bulunduğu sayfaya erişebilirsiniz. Ürün Destek Sayfasında kullanıcılarımız için ürünün güncel kurulum dosyası, kullanım kılavuzu, Sürüm Günlüğü, Teknik destek olanakları, Sık sorulan sorular ve cevapları, ürün ve kapsadığı mevzuat ile ilgili makalelere erişebilirsiniz. Destek sayfasında yayınlanan birim fiyatların tarihli listesi, indirilebilir yardımcı dosya linkleri de elinizin altındadır.

Magaza düğmesi ile Ürün ve hizmetlerimizi kredi kartınızla online satın alabileceğiniz mağazamızı bulabilirsiniz. Mağazamız ana sitemizden ayrı bir site olarak tasarlandı ve yeni bir sayfada açılmaktadır. Modern çizgilere ve teknolojilere sahip, klasik alış-veriş sitesi mantığında kurgulanmış kullanışlı bir sitedir.

Mağaza düğmesinin sağında yer alan Mercek ikonu ile de site içi arama fonsiyonlarını kullanabilirsiniz.

Sitenin alt bantında da neredeyse tüm sitenin erişim haritasını ve linklerini bulabilirsiniz.

Sitemizle ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimde bulunmak isterseniz  yonetim@ampyazilim.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz

Keyifle kullanmanızı dileriz.

Saygılarımızla

Faruk GÜNEŞ
Genel Müdür

 

 

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet