İnşaat Teklif programı çoklu kullanıcı desteğine sahiptir. Bu sebeple programa herkes kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapabilir ve herkes sadece kendi yetkili olduğu projeler üzerinde çalışabilir. Proje yöneticisi, İnşaat Teklif programında şirketinizin bütün tekliflerinin saklandığı bölümdür. İnşaat Teklif ile bir proje nasıl açılır adım adım birlikte yapalım. Öncelikle programa giriş yapabilmek için kullanıcı adı ve şifrenizi girin.

01-insaat-teklif-proje-olusturma

Ana menüdeki proje yöneticisi düğmesine bastığınızda karşınıza bütün tekliflerin listelendiği bir liste gelecektir. Burada yetkili olduğunuz projeleri görebilir ya da yeni bir proje açabilirsiniz. Yeni butonuna basarak yeni bir proje oluşturmaya başlayın.

02-insaat-teklif-proje-olusturma

Proje kodu ve işin (teklifin) adını girdikten sonra, teklif para birimini seçmelisiniz. Burada kastedilen son teklifinizin para birimidir. Teklifin içerisindeki analizlerinizde farklı para birimleri kullanabilirsiniz. Proje dili olarak da Türkçe ya da İngilizce seçebilirsiniz. İngilizce seçtiğiniz zaman, programın oluşturacağı bütün teklif dokümanları da İngilizce olacaktır. Kaydet’e basarak projeyi oluşturun ve projenizi seçin.

03-insaat-teklif-proje-olusturma